Rüyada hamile olduğunu konuşmak

Rüyada hamile olduğunu konuşmak güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, hayırlı bir eşe, musibetlerin yaşanacağına, iş ve mekan değiştireceğine, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, ün salacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu konuşmak gördüyseniz:

  • Yılbaşı planlarınız arkadaşlık ilişkilerinizin pekişmesini sağlayabilir.

Rüyada hamile olmadığı halde hamile olduğunu söylemek helal rızık yiyeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine alamet eder.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada hamile birinin hamile olduğunu görmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına yorulur.

Rüyada hamile olduğunu ve doğurmak üzere olduğunu görmek verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine yorulur.

Rüyada hamile olduğunu doğurmak üzere olduğunu görmek kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu duymak yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile birinin tekrar hamile olduğunu görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments