Rüyada hamile kadının erkek bebek görmesi

Rüyada hamile kadının erkek bebek görmesi yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, yeni iş teklifleri alacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının erkek bebek görmesi gördüyseniz:

  • Kafanızdaki düşünceler bambaşka konulara kayabilir.

Rüyada hamile kadının erkek bebek görmesi hem yıpranacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile bir kadının erkek bebek görmesi sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının erkek bebek düşürdüğünü görmek onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının erkek bebek sevmesi büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada hamile kadinin erkek bebek emzirmek rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına yorulur.

Rüyada hamile kadının erkek bebek emzirmesi bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine alamet eder.

Rüyada hamile bir kadının erkek bebek doğurması zafer elde edeceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Rüyada hamile kadinin erkek bebek görmek afiyette giden düzeninden olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments