Rüyada hamile birinin karnını şiş görmek

Rüyada hamile birinin karnını şiş görmek helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, zorluklarının biteceğine, kazanca kavuşacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile birinin karnını şiş gördüyseniz:

  • Bazı konuları sonlandırmak, bazı konularda kutuplaşmak veya bazı konulara cevap aramak niyetindeyseniz biraz daha ertelemenizde fayda var.

Rüyada hamile birinin karnını görmek istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına yorulur.

Rüyada hamile birinin karnını şiş görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada hamile birinin karnını okşamak kısmetinin ve şansının kapanacağına, her konuda gelişme gösterileceğine yorulur.

Rüyada hamile birinin karnını öpmek mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada hamile birinin karnını ellemek maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile birinin karnını sevmek çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile bir kadının karnını okşamak maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının karnını görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments