Rüyada hamile birinin göğsünden süt gelmesi

Rüyada hamile birinin göğsünden süt gelmesi övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, iyileşeceğine, toparlanacağına, çok mutlu günler geçireceğine, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına delalettir.

Rüyada hamile birinin göğsünden süt gelmesi gördüyseniz:

  • Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız.

Rüyada hamile birinin göğsünden süt gelmesi içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işaret eder.

Rüyada hamile olmayan birinin göğsünden süt gelmesi amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile olan birinin göğsünden süt gelmesi kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt aktığını görmek çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine inanılır.

Rüyada hamile bayanın göğsünden süt gelmesi sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının göğsünden süt gelmesi ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin göğsünden öpmesi dertlerin en kısa zamanda biteceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına delalet eder.

Rüyada birinin göğsünden bıçaklandığını görmek umutlarının çoğalacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments