Rüyada hamile birine su vermek

Rüyada hamile birine su vermek huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, verilen sözlerin yerine getirileceğine, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına işarettir.

Rüyada hamile birine su vermek gördüyseniz:

  • Belli eğilimlerinizi ya da dürtülerinizi kontrol altına almanız gerekebilir.

Rüyada hamile birine dut vermek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada hamile birine su vermek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile birine muz vermek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine alamet eder.

Rüyada hamile birine yüzük vermek her istediğini alabileceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine işaret eder.

Rüyada hamile birine limon vermek işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile birine yemek yedirmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile birine beddua etmek ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına yorulur.

Rüyada hamile birine salatalık vermek el attığı her işten zararla çıkacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.