Rüyada güvercin ve güvercin yuvası görmek

Rüyada güvercin ve güvercin yuvası görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, işlerine dört elle sarılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına inanılır.

Rüyada güvercin ve güvercin yuvası gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya sevdiğiniz kişilerle gelecek planları yapabilirsiniz.

Rüyada güvercin ve güvercin yuvası görmek eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada güvercin yuvası bozmak inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, yeni başlangıçların yapılacağına inanılır.

Rüyada güvercin yuvası yapmak borçlarının hafifleyeceğine, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına alamet eder.

Rüyada güvercin yuvası görmek istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin yuvası ve yavrusu görmek yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına işarettir.

Rüyada beyaz güvercin yuvası görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada evde güvercin yuvası görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada güvercin yuvası ve yumurtası görmek bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments