Rüyada gurur

Rüyada gurur kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, bilgi sahibi olacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada gurur gördüyseniz:

  • İnsanların sözlerini kendiliklerinden tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğrayabilirsiniz.

Rüyada gurur ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gurur yapmak dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada annenin gurur duyması her geçen gün başarıların artacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada babanın gurur duyması yolculuğa, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada kendinle gurur duymak kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle gurur duymak işlerinde kara geçeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işarettir.

Rüyada gurur duymak hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına işaret eder.

Rüyada birinin sizinle gurur duyması tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.