Rüyada güneşin denize düştüğünü görmek

Rüyada güneşin denize düştüğünü görmek insanların gözünde olduğu kadar allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına alamet eder.

Rüyada güneşin denize düştüğünü gördüyseniz:

  • Başkalarının müdahalesi olmadan hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, yalnız çalışmalı, kendi işinizi kendiniz halletmelisiniz.

Rüyada güneşin denize düştüğünü görmek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, sevdiği birini kırmaya rivayet etmektedir.

Rüyada güneşin denize yansıması çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına yorulur.

Rüyada güneşin denize batması kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına delalet etmektedir.

Rüyada güneşin dünyaya düştüğünü görmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına tabir olunur.

Rüyada güneşin denize battığını görmek ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, özel hayatında mutlu olacağına yorulur.

Rüyada güneşin düştüğünü görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine delalet eder.

Rüyada denize düştüğünü görmek ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada annesinin denize düştüğünü görmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada güneşin denize düştüğünü görmek

  1. Merhaba. Rüyamda güneşin sürekli doğup battığını gördüm. Rüyada ki evimin bir penceresinden güneşin sürekli doğup battığını büyüyüp küçüldüğünü gördüm. Allahım güneşimiz söndürme diye dua ediyordum. Evin diğer penceresinde de güneş denize indi ve sonra patladı karanlığa gömüldü. Ama diğer pencerede halen güneşin doğup battığını gördüm denizde gelgitler hatta denize kar yağdığını ve dalgaların kar tuttuğunu gördüm. Sonra tekrar denize döndü. Kıyamet kopuyor galiba dedim. Başka insanlar bu durumu görmezden geliyordu rahat rahat yatıp eğleniyorlardı . İnşallah hayırlara vesile olur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.