Rüyada gündöndü görmek

Rüyada gündöndü görmek başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, arkasından gıybet edeceğine, tatsızlıkların aşılacağına işarettir.

Rüyada gündöndü gördüyseniz:

  • Maddi bir konu, bir anlaşma veya sağlıkla ilgili bir gelişme sizi zayıf düşürebilir.

Rüyada gündöndü görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada gündöndü sopası görmek yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada gündöndü çekirdeği görmek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gündöndü tarlası görmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada gündöndü çiçeği görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments