Rüyada gümüş takı hediye almak

Rüyada gümüş takı hediye almak kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada gümüş takı hediye almak gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı başkalarının üzerine yüklememelisiniz.

Rüyada gümüş takı hediye almak kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş takı seti hediye almak erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş takı çalmak yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gümüş takı varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına inanılır.

Rüyada gümüş takı seti takmak gergin olacağına, herkesi doğru yola çağıracağına delalet eder.

Rüyada gümüş takı dükkanı görmek yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada gümüş takı satın almak sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada altın takı hediye etmek iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, evine bereket geleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.