Rüyada gülün kırılması

Rüyada gülün kırılması toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine işaret eder.

Rüyada gülün kırılması gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşma, sözleşme ya da bağlanması gereken hangi durum varsa hayat bulması için elinizden gelen herşeyi yapmalı, sağlık konularında yapılması gereken şeyleri ihmal etmemeli, yardım gerekiyorsa istemelisiniz.

Rüyada gülün dikeni kafasını toplamasına yardımcı olacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına rivayet eder.

Rüyada gülün kırılması yanlış adımlar atacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına tabir olunur.

Rüyada gülün yanması yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada mavi gülün anlamı başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada gülün sapını görmek artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına işaret etmektedir.

Rüyada solmuş gülün canlanması büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada gülün dikeninin battığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı gülün açtığını görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments