Rüyada gözünün öpülmesi

Rüyada gözünün öpülmesi kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına işaret eder.

Rüyada gözünün öpülmesi gördüyseniz:

  • Uğraşılması gereken konularla ilgili çok sayıda fikir, öneri veya teklif söz konusu olsa da, aralarından çok azı gerçekten işe yarar görünüyor.

Rüyada gözünün küçülmesi mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine işarettir.

Rüyada gözünün öpülmesi çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine işaret eder.

Rüyada gözünün yanması hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine inanılır.

Rüyada gözünün kararması gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, başarıya giden yollarının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözünün iltihaplanması evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözünün kayması uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına inanılır.

Rüyada tek gözünün görmemesi aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine inanılır.

Rüyada sol gözünün morarması geçim derdinin son bulacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments