Rüyada gözünün bulanık görmesi

Rüyada gözünün bulanık görmesi sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, iş hayatında günah işleyeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, kötü günler görüleceğine, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, kazancı arttıracağına rivayet eder.

Rüyada gözünün bulanık görmesi gördüyseniz:

  • Çok fazla yararınıza olmayan ya da hoşunuza gitmeyen koşullar üzerinde anlaşma sağladığınız durumlar olduysa, geri dönüp olayları tekrar değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada gözünün bulanık görmesi enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına inanılır.

Rüyada bir gözünün bulanık görmesi kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada gözünün kayması ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözünün kararması onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gözünün öpülmesi korkularının sona ereceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına delalet eder.

Rüyada tek gözünün görmemesi yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözünün akması hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada gözünün iltihaplanması kazancının sürekli artacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.