Rüyada gözüne yeşil kalem çekmek

Rüyada gözüne yeşil kalem çekmek olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözüne yeşil kalem çekmek gördüyseniz:

  • Harcamalarınıza dikkat etmeli, başkalarına yatırım yapmak yerine, maddi kaynaklarınızı arttırmalısınız.

Rüyada gözüne yeşil kalem çekmek işlerinde başarı elde edeceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada gözüne yeşil kalem sürmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, hayallerin yarıda kalacağına alamet eder.

Rüyada gözüne kalem çektiğini görmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözüne kalem girmesi kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin gözüne kalem sürmesi itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada gözüne mavi kalem çekmek kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına delalettir.

Rüyada gözüne mavi kalem sürmek günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözüne siyah kalem çekmek hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, oğlu evli ise boşanacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.