Rüyada gözden ameliyat olmak

Rüyada gözden ameliyat olmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, bilgilerle donanacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, günahtan temizlenmeye, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada gözden ameliyat olmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle, iş arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde çok fazla fikir değiştirebilirsiniz.

Rüyada gözden ameliyat olmak ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine yorulur.

Rüyada sol gözden ameliyat olmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, eline geçen kazancı boşa harcayacağına rivayet eder.

Rüyada sağ gözden ameliyat olmak meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına inanılır.

Rüyada gözden yaş toplumda itibar ve takdir toplayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine delalettir.

Rüyada tek gözden yaş gelmesi sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine delalet eder.

Rüyada sol gözden kan gelmesi evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada gözden saç çıkması kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözden kan akmak sermayenin harcandığına değeceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.