Rüyada göz üstüne kalem çekmek

Rüyada göz üstüne kalem çekmek düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, bolluğun sürekli olacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada göz üstüne kalem çekmek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz duygusal aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir.

Rüyada göz üstüne kalem çekmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, daha fazla yakınlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalem ve kalem ucu görmek büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine delalet eder.

Rüyada mor kalem aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, kolaylığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada kalem pil hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine işarettir.

Rüyada kalem ucu vermek yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada iki kalem görmek bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalem batması sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kalem açmak eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, alim ve bilge insan olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments