Rüyada göz kapağının kopması

Rüyada göz kapağının kopması ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, şansın önünün kesileceğine, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göz kapağının kopması gördüyseniz:

  • Bazı kişileri beklenmedik jestlerinizle şaşırtabilirsiniz.

Rüyada sol göz kapağının kanaması inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada göz kapağının kopması yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada göz kapağının açılmaması evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada diz kapağının çıkması kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına delalettir.

Rüyada diz kapağının kayması atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına yorulur.

Rüyada diz kapağının kırılması zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, borçlarının kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göz kapağının yırtılması istediği projeleri yapamayacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına delalet eder.

Rüyada göz kapağının kanadığını görmek işlerinin rast gideceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına rivayet eder.

One thought on “Rüyada göz kapağının kopması

  1. Rüyamda ormanda bir göle düştüm timsahlar köpek balıkları yırtıcı hayvanlar vardı ama hemen çıktım rahat şekilde. Ormanda yürümeye devam ettim gözlerimi sildim ve sol göz kapağımın yarısını kopardım hiç acımadan kanamadan.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.