Rüyada görünmeyen birinin konuşması

Rüyada görünmeyen birinin konuşması bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen birinin konuşması gördüyseniz:

  • Evde değişiklik planlayabilirsiniz.

Rüyada görünmeyen birinin konuşması eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına rivayet etmektedir.

Rüyada görünmeyen birinin sarılması işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına inanılır.

Rüyada görünmeyen birinin çekmesi olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada görünmeyen ses duymak insanların yolunu aydınlatacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına delalet eder.

Rüyada yüzü görünmeyen kem gözlü insanların uzaklaşacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görünmeyen bir şey görmek sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına alamet etmektedir.

Rüyada görünmeyen cin görmek uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, insanlar tarafından sevileceğine işarettir.

Rüyada görünmeyen birinin dokunması sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada görünmeyen birinin konuşması

  1. 1.ruyamda üzerimden yorganı çekmeye çalışıyordu ama ben hiç kipirdiyamiyorm kirlenmişsin sanki yatağa dua okuyarak kalktım 2 1.ruyamda sadece belden yukarısı kaburga kemikleri gordum bana dokumaya çalışıyordu ben yine yataga kitlenmis gibi kipirdayamiyorum ve sadece dua okuyarak kalmaya calisiyorm ve agzimin bi an yamuldugunu yani kitlendigini ve dua okmakta zorlanara mucadele ediyordum ve kalmayi basardim 3.ruyamda ise gene yatağı kitlendim kulağımda uğultu vardı ve beni boğmaya çalışıyordu sanki hissettiğim üç harfli bi bayandı ağzım yamulmusmu ve ben bağırmaya ve dua okumaya çalışarak uyandı uyandığımda korkudan nefes alamadım kalbim durudaki sanki lütfen rüyalarını yorumlarmisiniz

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.