Rüyada gölün ortasında ev görmek

Rüyada gölün ortasında ev görmek bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, mirasa, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada gölün ortasında ev gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar ya da işler iniş çıkışlı bir seyir izleyebilir.

Rüyada gölün ortasında ev görmek görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına işarettir.

Rüyada gölün ortasında kalmak yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada gölün ortasında olmak sabırlı olmak ve allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine işarettir.

Rüyada gölün kabarması yeni başlangıçların yapılacağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada bir gölün içinde olmak borçlarının artacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada gölün dalgalandığını görmek bebek sahibi olunacağına, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gölün dibini görmek bir sebeple kendi içine kapanacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına delalettir.

Rüyada gölün suyunun çekilmesi çok büyük özgüven kazanacağına, şansın döneceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments