Rüyada gökyüzünden suya düşmek

Rüyada gökyüzünden suya düşmek ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, eline haram para geçeceğine, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına ve adının yürüyeceğine delalettir.

Rüyada gökyüzünden suya düşmek gördüyseniz:

  • Karışık düşünceler işlerinizi engelleyebilir.

Rüyada gökyüzünden suya düşmek rahata ve huzura kavuşacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünden kan yağması kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünden at düşmesi çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünden ses duymak dertlerin sonlanacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünden gül yağması bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünden buz düşmesi hayatını yoluna koymaya, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada gökyüzünden gelen ses isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada gökyüzünden salıncak gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.