Rüyada gökten yesil elma yağması

Rüyada gökten yesil elma yağması kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına delalettir.

Rüyada gökten yesil elma yağması gördüyseniz:

  • Yani fırsatlan yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor.

Rüyada gökten yesil elma yağması iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına tabir olunur.

Rüyada gökten elma yağdığını görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada gökten elma yağması nerede hata yaptığını sorgulayacağına, sağlığının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil elma ve kırmızı elma toplamak rızkın gittikçe azalacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil elma ağacından elma yemek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına delalettir.

Rüyada gökten yeşil erik yağması hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sorumlulukların azalacağına işarettir.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada elma ağacından yeşil elma koparmak zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

One thought on “Rüyada gökten yesil elma yağması

  1. Ruyada gokten olgunlasmamis yesil elma yagiyordu bende elimde sopayla yagarken onlari savurarak vuruyordum kadinlar toplulugu vardi onlara verdim yorumu nedir acaba.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.