Rüyada gökten dondurma yağması

Rüyada gökten dondurma yağması huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökten dondurma yağması gördüyseniz:

  • Dostlarınızdan öğüt alabilirsiniz.

Rüyada gökten dondurma yağması planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine delalet eder.

Rüyada eve gökten taş düşmesi işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökten at inmesi parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına rivayet eder.

Rüyada gökten koç inmesi hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, malının da hiç olacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökten gül yağması yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, şifaya ve çarelere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada gökten tüy yağması kötü hastalıkların iyileşeceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada gökten ses duymak çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökten ip sarkması o işten ekmek yiyeceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.