Rüyada gökkuşağının altında dua etmek

Rüyada gökkuşağının altında dua etmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, bir daha işyerine gelmeyeceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine delalettir.

Rüyada gökkuşağının altında dua etmek gördüyseniz:

  • Kendinizi belli bir plana bağlamanızın ya da anlaşmaların noktası virgülüne uygulanmasını beklemenizin kimseye bir faydası olmayabilir.

Rüyada gökkuşağının altında dua etmek sermaye kaybedeceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökkuşağının altında durmak kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökkuşağının altında olmak gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına delalet eder.

Rüyada gökkuşağının resmini çekmek büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine yorulur.

Rüyada gökkuşağının başladığı yeri görmek yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökkuşağının sonunu görmek rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada gökkuşağının bütün renklerini görmek iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine işaret eder.

Rüyada gökkuşağının fotoğrafını çekmek hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments