Rüyada gizli güçleri olduğunu görmek

Rüyada gizli güçleri olduğunu görmek kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, ayıplanacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada gizli güçleri olduğunu gördüyseniz:

  • Belli harcamalarınız, ödeme tablolarınız veya anlamalar yenilenebilir.

Rüyada gizli güçleri olduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada özel güçleri olduğunu görmek pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, insanlardan bir süre uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada doğaüstü güçleri olduğunu görmek zorlukların yakın zamanda biteceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada gizli polis olduğunu görmek işe giren herkesin kalkınacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine rivayet eder.

Rüyada gizli gizli tatlı yemek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gizli gizli izlenmek onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada gizli gizli buluşmak yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, geçim derdine düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gizli güçlerinin olduğunu görmek çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.