Rüyada giysi dükkanı görmek

Rüyada giysi dükkanı görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine yorulur.

Rüyada giysi dükkanı gördüyseniz:

  • Verdiğiniz karlara veya attığınız imzalara sadık kalmalısınız.

Rüyada giysi dükkanı görmek malının artmasını sağlayacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada bol giysi korkulan bir durumla karşılaşılacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına yorulur.

Rüyada giysi giymek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dar giysi giymek bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, durgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada giysi dikmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada giysi vermek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada giysi bulamamak nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına işaret eder.

Rüyada delik giysi kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments