Rüyada gitar çaldırmak

Rüyada gitar çaldırmak çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, karalar bağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gitar çaldırmak gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizdeki değişikliğin bedelleri olabilir.

Rüyada gitar almak hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada gitar çaldırmak şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gitar yapmak kavgaların biteceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor gitar görmek evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada gitar kaybetmek bereket ve mutluluk elde edeceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet eder.

Rüyada bas gitar çalmak namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine yorulur.

Rüyada gitar çalmak karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine işarettir.

Rüyada elektronik gitar çalmak gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments