Rüyada gibi yaşamak

Rüyada gibi yaşamak işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada gibi yaşamak gördüyseniz:

  • Harekete geçmekten çekinmeyin, sorularınız varsa sonra dile getirirsiniz.

Rüyada kuş gibi hafiflemek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine işarettir.

Rüyada han gibi ev görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine delalet eder.

Rüyada ölü gibi yıkanmak çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Rüyada ölü gibi olmak onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına işarettir.

Rüyada gibi hissediyorum kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kuş gibi uçmak hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada labirent gibi ev hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işlerin yeni kapılar açacağına delalet eder.

Rüyada kör gibi olmak kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.