Rüyada gezide olmak

Rüyada gezide olmak heveslerinin biteceğine, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına yorulur.

Rüyada gezide olmak gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz onca şey varken, engellere odaklanmanın bir manası olmayabilir.

Rüyada gezide olmak içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına inanılır.

Rüyada gezide kaybolmak büyük başarıla kazanacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments