Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi görmek

Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi görmek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, yeni işlere girişileceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine tabir olunur.

Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi gördüyseniz:

  • Zekanızı kullanarak birçok konuda kıskançlık çekebilecek derecede büyük başarılar kazanabilirsiniz.

Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine işaret eder.

Rüyada gelinlik giyip eski eşiyle evlenmek büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada gelinlik giyip durumun değişmesine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada gelinlik giyip evlenememek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip uçmak kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada gelinlik giyip süslenmek anne ve babanın kalbinin kırılacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada gelinlik giyip saç yaptırmak hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, çok mutlu olacağına, sevineceğine işaret eder.

Rüyada gelinlik giyip beklemek uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.