Rüyada fotoğraf çekildiğini

Rüyada fotoğraf çekildiğini böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada fotoğraf çekildiğini gördüyseniz:

  • Maddi hayatınızda ise aceleci olmamalısınız.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada fotoğraf flaşı çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, stresli ve zor günlerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada fotoğraf çalmak birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine delalettir.

Rüyada fotoğraf çıkartmak huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, rahatının kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada fotoğraf saklamak en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada fotoğraf stüdyosu kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, hastalıkların iyileşeceğine işarettir.

Rüyada fotoğraf beğenmek kazancındaki verimliliğin artacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işaret eder.

Rüyada fotoğraf diyadin sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, refaha erileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments