Rüyada fıstik

Rüyada fıstik yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fıstik gördüyseniz:

  • Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada fıstık ağacından fıstık yemek bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, eşiyle bahtiyar olacağına delalet eder.

Rüyada fıstık ağacından fıstık toplamak bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada fıstik hırpalanacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada fıstık içi aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yer fıstık görmek düşman hususunda keder ve üzüntüye, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fıstık pişirmek hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına işaret eder.

Rüyada fıstık ayıklamak başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada fıstık soymak keyfinin olmayacağına, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments