Rüyada fıstık ağacından fıstık yemek

Rüyada fıstık ağacından fıstık yemek işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, tüm isteklerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada fıstık ağacından fıstık yemek gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eli açık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada fıstık ağacından fıstık yemek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada fıstık ağacından fıstık toplamak hayırlı bir iş kapısının açılacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fıstik huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada fıstık içi ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına inanılır.

Rüyada fıstık soymak umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok fıstık görmek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada fıstık temizlemek dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada fıstık kırmak aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, günahlarından tövbe etmeye yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments