Rüyada fındıklı kurabiye yemek

Rüyada fındıklı kurabiye yemek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, işinde de hep başarılı olacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine delalet eder.

Rüyada fındıklı kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Sizin onları halletmeyi istemeniz bile yeterli olabilir.Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat bulabilirsiniz.

Rüyada fındıklı kurabiye yemek hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulur.

Rüyada fındıklı kurabiye görmek hayallerinin suya düşeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada fındıklı kurabiye yapmak bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fındıklı kek yapmak çok bereketli zamanlar geçireceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada fındıklı çikolata görmek bazı konularda konuşulacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada fındıklı helva yemek mal ve mülk sahibi olmaya, hastalığını yenmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada fındıklı şeker görmek fırsatların teker teker elden kaçacağına, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada bol fındıklı tatlı görmek bazı pişmanlıklar yaşayacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.