Rüyada ezan okurken sesin kısılması

Rüyada ezan okurken sesin kısılması verimli ve bereketli işler yapacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, insanların saygısının kazanılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ezan okurken sesin kısılması gördüyseniz:

  • İlerleyen zamanda farklı bir tavır geliştirebilirsiniz.

Rüyada ezan okurken sesin kısılması böylece hayırlı bir yola girileceğine, işlerin rast gideceğine rivayet eder.

Rüyada dua okurken sesin kısılması sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ezan okurken ağlamak patron olunacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşını ezan okurken görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına alamet eder.

Rüyada ezan okurken unutmak büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, kişinin yasa düşeceğine delalettir.

Rüyada kendini ezan okurken görmek geçim derdinin sona ereceğine, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanını ezan okurken görmek riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada ezan okurken deprem olması karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sami

Ruyamda camide ezan okurken sesim kısıldı ezanı zar zor bitirdim