Rüyada evliya öpmek

Rüyada evliya öpmek iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, hayata küseceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına işaret eder.

Rüyada evliya öpmek gördüyseniz:

  • Desteğinizi sağlamak veya yardım talebinde bulunmak isteyen kişiler sizi yönlendirebilmek için en sempatik halleriyle duygusal blöfler yapabilirler.

Rüyada evliya eli öpmek boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada evliya öpmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir evliya görmek sevdiği birine hediye alacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine tabir olunur.

Rüyada evliya adı duymak dualarına karşılık alacağına, gidilecek yönün belirleneceğine alamet eder.

Rüyada evliya öldürmek işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada alim evliya görmek çok büyük sorunlar yaşanacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine tabir olunur.

Rüyada iki tane evliya görmek keyfinin ve huzurunun kaçacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına delalet eder.

Rüyada evliya türbesini görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.