Rüyada evlilik yüzüğünü atmak

Rüyada evlilik yüzüğünü atmak sırtının yere gelmeyeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada evlilik yüzüğünü atmak gördüyseniz:

  • Size yararı dokunabilecek kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Rüyada evlilik yüzüğünü düşürmek akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, çirkin bir iş yapmaya rivayet eder.

Rüyada evlilik yüzüğünü satmak eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada evlilik yüzüğünü atmak ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine işaret eder.

Rüyada başkasının evlilik yüzüğünü takmak ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine işarettir.

Rüyada evlilik yüzüğünü kaybetmek ne demek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada evlilik yüzüğünü çıkardığını görmek aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada evlilik yüzüğünü takmak pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına alamet etmektedir.

Rüyada evlilik yüzüğünü kırmak ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments