Rüyada evli olarak görmek

Rüyada evli olarak görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, onu alkışlayacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada evli olarak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi hemen anlamayabilirler.

Rüyada evli olarak görmek helal ekmek yeneceğine, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine işarettir.

Rüyada kendini evli olarak görmek parasının her geçen gün artacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada evli oğlunu damat olarak görmek işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli kişinin kendini gelin olarak görmesi malının ve parasının çoğalacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını evli olarak görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bekar birini evli olarak görmek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına yorulur.

Rüyada bekar birinin kendini evli olarak görmesi elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına işarettir.

Rüyada birini evli olarak görmek hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments