Rüyada evli kadın kendini evlenirken görmek

Rüyada evli kadın kendini evlenirken görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli kadın kendini evlenirken gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle yaşadığınız kişilerde içtenlik arıyorsunuz.

Rüyada evli kadın kendini evlenirken görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada kadın kendini evlenirken görmek ailesinden hayır göreceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada evli birinin kendini evlenirken görmesi zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli kadın kendini hamile görmesi kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına delalettir.

Rüyada evli birinin evlenirken görmek parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada evli arkadaşını evlenirken görmek sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına işarettir.

Rüyada evli birini tekrar evlenirken görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, iyi bir patron olacağına yorulur.

Rüyada kendini evlenirken gelinlikle görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments