Rüyada evli bir kadının kocaya kaçması

Rüyada evli bir kadının kocaya kaçması gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, geçim derdinden kurtulacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, düşmanlıkların biteceğine, çok güzel günler görüleceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada evli bir kadının kocaya kaçması gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizin gidişatı veya pek çok sayıda girişiminiz istediğiniz şekilde ilerlemeye başladığının sinyallerini vermeye başlayabilir.

Rüyada evli bir kadının kocaya kaçması akrabayla araya mesafe konulacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli kadının kocaya kaçması yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli kadının kendini evli görmek kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, iyi habere yorulmaktadır.

Rüyada evli birinin kocaya kaçtığını görmek iyi haberler alınacağına, işlerinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli bir kadının istenmesi büyük bir başarısızlık yaşanacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evli kadının sözlenmesi kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine tabir olunur.

Rüyada evli bir kadının boşanması kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli kadının ata binmesi yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.