Rüyada evine gizlice birinin girmesi

Rüyada evine gizlice birinin girmesi birikim yapma fırsatı elde edeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına, insanların hayır dualarını alacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada evine gizlice birinin girmesi gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcins ilişkilerinizde sözlerinizi kontrol altında tutmak zorundasınız.

Rüyada birinin evine gizlice girmesi şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evine gizlice birinin girmesi eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına yorulur.

Rüyada küs olduğun birinin evine gizlice girmek yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdığın birinin evine gizlice girmek kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin evine gizlice girdiğini görmek işlerinin çok iyi olacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına inanılır.

Rüyada tanıdığı birinin evine gizlice girmek çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin evine gizlice girip yakalanmak para kazanmaya, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada gizlice birinin evine girmek kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yıldz

Rüyamda küs olduğum akrabam gizlice annemin evine girmişti ve uzun zamandır girdiğini hissetmiştim. Yakalandığında eve giren kişi rahaysızlık duymuştur.

Hasret

Evime bir erkeğin gizlice evime giriyor eşime eve biri girdi diyorum gece sonra 2 yaşındaki kızımın odasına giriyor sonra evden adami atıyoruz bn karısı ve adamla konuşuyorum evime niye girdiniz diye tanımadığım kişiler gerisini hatırlamıyorum

Yasin

Rüyamda tanıdığım ekip arkadaşım evime gizlice girmiş, laptop şifremi açmayı başarmış ve bunu birkaç kişi varken göstermekteyken tartışma yaşıyorum ve sırrımı aşikar ettiği için kırgınlık, küslük başlıyor.

Harun

Rüyada kendi evime balkondan birinin girdiğini görüyorum gözümün önünde bişeylerle uğraşıp geldiği yerden tekrar gidiyor. Hırsız mı değil mi karar veremiyorum bişeyler çalmıyor. Ben ise donup kımıldayamıyorum hareketlerim yavaşlıyor ardından koşmaya kim olduğunu öğrenmeye istiyorum ama ağır çekim gibi hareketler edebiliyorum ve ağır çekimdeymişim gibi konuşabiliyorum. Eve gelen her kimse evimden bişey almadan uzaklaşıyor.
(Bu kısıtlı hareketler genelde rüyalarım da yaşıyorum hep)

Nisa

Rüyamda 3 kişiyi odamda yatağımın ustünde bir şeylerle ugraşırken gördüm onları görünce anneme bağırdım ve ben bağırırken onlar kaçmaya başladı bende bir tane kızı bu tanımadığın kişiler 1 kız 2 si erkek o kızı kapının onünde tuttum bu arada kapının önü baya kalabaliktı kıza şey sordum ben seni dsha önce hiç görmedim rüyama nasıl girsin 2 kere falan tekrar ettim sonra bana 3 harfliler dedi ben tabi korkuyla uyandım bunun anlamı nedir

elif

Ben ruyada 3 sey gordum 1komsumun duvari uctu 2komsumun bebegi agliyor 3evime 2 kisinin zorla girmeye calistigini goruyorum 4 abimle yuruyus yapiyoruz bunlarin anlami ne saygilarimla