Rüyada evinde misafir

Rüyada evinde misafir ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, hatalarını düzelteceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine tabir olunur.

Rüyada evinde misafir gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz.

Rüyada evinde cin ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada evinde ay görmek sıkıntı yaşanacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına alamet etmektedir.

Rüyada cem evinde uyumak çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına alamet eder.

Rüyada köy evinde yaşamak mali anlamda rahatının yerinde olacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada evinde at görmek bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına delalet etmektedir.

Rüyada cem evinde bulunmak kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada dağ evinde olmak yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada evinde kar görmek güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments