Rüyada evin tavanından su akması diyanet

Rüyada evin tavanından su akması diyanet eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine işaret eder.

Rüyada evin tavanından su akması diyanet gördüyseniz:

  • Birlikte yaşadığınız bir kişiyle yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz problemler huzurunuzu kaçırabilir.

Rüyada evin tavanından su akması diyanet hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada evin tavanından kirli su akması zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına yorulur.

Rüyada evin tavanından suların akması çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su akması ne demek sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine alamet eder.

Rüyada evin tavanından temiz su akması bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin tavanından su akması nedir onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına delalettir.

Rüyada evin tavanından yağmur suyu akması artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına inanılır.

Rüyada evin tavanından su akması edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, ağız tadının bozulmayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

2 thoughts on “Rüyada evin tavanından su akması diyanet

  1. Ruyamda oglum Esin ve ben salonda lamba tamir ediyordum aniden tavanda catlak yerlerden sular damlamaya basladi kostum terasa ciktim terasi yikamislar birsuru sandalye masaya insanlar oturmus sohbet ediyor ben kiziyorum cati bana ait kim bu isi yapti diyesoruyorum birisi mudur diyormuduru ararken uyaniyorum sizce yorumu nedir

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.