Rüyada evin içinde horoz görmek

Rüyada evin içinde horoz görmek rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, işlerinin yarıda kalacağına, sıkıntısının biteceğine, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada evin içinde horoz gördüyseniz:

  • Konuşulanları dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada evin içinde horoz görmek aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine inanılır.

Rüyada evin içinde tavuk horoz görmek dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin içinde horoz rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde merdiven parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada evin içinde at görmek başına türlü işler geleceğine, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine inanılır.

Rüyada evin içinde kuş yakalamak yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde saç görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada bir evin içinde saklanmak yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.