Rüyada evin çatısının yok olması

Rüyada evin çatısının yok olması sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, zorlukların günden güne artacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına yorulur.

Rüyada evin çatısının yok olması gördüyseniz:

  • İlişkilerde belli belirsiz zorlanmalar yaşanabilir.

Rüyada evin çatısının yıkılması sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada bir evin çatısının uçması fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin çatısının su akıtması kendisini ailesine vereceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin çatısının çalınması işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, çok sorunlu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin çatısının yok olması geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına yorulur.

Rüyada evin catısının olmaması kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına tabir olunur.

Rüyada evin çatısının düştüğünü görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada evin çatısının uçtuğunu görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.