Rüyada evi yarasa basması

Rüyada evi yarasa basması rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine tabir olunur.

Rüyada evi yarasa basması gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular istediğiniz yönde ilerlemeyebilir.

Rüyada yarasa eti yemek gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yarasa sürüsü maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada yarasa avlamak işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada yarasa yavrusu ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, ölümcül hastalıklara işaret rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz yarasa bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine tabir olunur.

Rüyada yarasa gördüm kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada yarasa olmak işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, neşeleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yarasa çarpması girilen yolda zarar edileceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments