Rüyada evi hortumla su basması

Rüyada evi hortumla su basması hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada evi hortumla su basması gördüyseniz:

  • Yaratıcılık içeren hayallerinizin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada hortumla su tutmak endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rahat bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada hortumla bir şey yıkamak amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına alamet eder.

Rüyada hortumla ıslatmak kazancının ve canın güvence altında olacağına, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına delalettir.

Rüyada hortumla su cekmek zenginliğinin süreceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hortumla yol sulamak yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada evi hortumla su basması kötülüklere gözünü kapatmaya, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada hortumla su görmek kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada siyah hortumla çareyi başka yerlerde arayacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.