Rüyada eve hırsızın girip evi dağıttığını görmek

Rüyada eve hırsızın girip evi dağıttığını görmek tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, daha zengin hale geleceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, birikim yapma imkânı elde edeceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada eve hırsızın girip evi dağıttığını gördüyseniz:

  • Kısaca, yeni maceralar kısa ömürlü olacaklardır.

Rüyada eve hırsızın girip evi dağıttığını görmek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına tabir olunur.

Rüyada hırsızın eve girip altın çalması istediği noktalara geleceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada hırsızın evi dağıttığını görmek eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hırsızın eve girip eşya çalması büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve hırsızın girip altın çalması çok güzel çalışmalar yapacağına, hanesine bolluk geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eve hırsızın girip kıyafet çalması kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına rivayet eder.

Rüyada eve hırsızın evi dağıttığını görmek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada hırsızın eve girip para çalması böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine rivayet eder.

One thought on “Rüyada eve hırsızın girip evi dağıttığını görmek

  1. Rüyamda evime hırsız girmişti her tarafı dağıtmıştı ben rüyada napydm eşim uyanmiyordu sesim düşmüştü sanki bağırıyordum çağırıyorum eşim beni duymuyordu uyanmiyordu. Büyük bı korkuyla uyandım ellerim titriyordu boğazım ağrıyordu hâlâ, iki kere dha görmüştüm hırsız girmişti evime tekrar altınlarını çalmıştı

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.