Rüyada eve çok kalabalık misafir gelmesi

Rüyada eve çok kalabalık misafir gelmesi geleceğin güzel olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, köşeye sıkıştıracağına, küfürlü söze delalet etmektedir.

Rüyada eve çok kalabalık misafir gelmesi gördüyseniz:

 • Bir an da, yaptığınız planların veya amaçlarınızın istediğiniz şekilde ilerlemeyebileceği fikriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada misafir kalabalık zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kalabalık misafir görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve çok kalabalık misafir gelmesi maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına tabir olunur.

Rüyada evde kalabalık misafir rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine işaret eder.

Rüyada kalabalık misafir ağırladığını görmek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık erkek misafir görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada çok kalabalık misafir yeni başlangıçların yapılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evi çok kalabalık misafir gelmesi zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

8 yorum “Rüyada eve çok kalabalık misafir gelmesi

 1. Rüyamda dayılarım,yengelerim ve kuzenlerim yani kalabalık bir şekilde bize geldiklerini ve gece bizde kaldıklarını,geldiklerinde de bize yiyecek bir şeyler getirdiklerini gördüm.

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya sağlığa, niyete ve yaşama yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine; elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına; yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına işarettir.

 2. Kız kardeşim rüyasında iki amcamın eşlerinin(yengelerimin)ve yengelerimden bir tanesinin de büyük kızının büyük bir topluluğa kazanlarda yemek yaptıklarını,topluluğun içinde kendisinin de olduğunu görmüş.Yaptıkları yemekten çok kötü koku geldiğini ve tahammül edemediğini görmüş.Sonra yemeği yapan yengelerimden bir tanesinin küçük kızının kayıp olduğunu,onu aradığını ve yaptıkları yemeğin içine küçük kızı kesip koyduklarını fark etmiş.Feryat etmiş çok ağlamış ama yemeği yapan yengelerim ve kuzenim hiç umursamamış bile bir de bu yemeği insanlara dağıtacaklarını görmüş.Büyük bir korkuyla uyanmış uykusundan uzun bir süre de etkisindeydi.

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya çözümlere, sevgiye ve yola alamettir. Rüya tabirine göre hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine; ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına; insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına delalettir.

 3. Rüyamda Dayım başka bir dayımın karısını arayıp beni oğluna münasip gördüğünü ve isteyeceklerini,kararında da kesin olduğunu söyledi.Durumu bize bildirmesini istetip kapattı.

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya isteklere, fırsatlara ve haklara delalettir. Rüya tabirine göre istediği işi yapma olanağı elde edeceğine; çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına; kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine işarettir.

 4. Gerçekte evli olmadığım halde rüyamda hamile olduğumu ve doğum yaptığımı gördüm.Doğumda hiç ağrı,sancı çekmedim çok rahat bir doğum oldu hissetmedim bile.Çok tombul,iri ve güzel bir kız çocuğu doğdu.

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya ilerlemeye, çözümlere ve kısmete alamettir. Rüya alimlerine göre deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine; hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm bulunacağına; hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.