Rüyada evde uyurken deprem olduğunu görmek

Rüyada evde uyurken deprem olduğunu görmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, prestij kazanılacağına, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada evde uyurken deprem olduğunu gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz yoksa sürpriz bir şekilde gelişen bir davette biriyle tanışacaksınız.

Rüyada evde uyurken deprem olduğunu görmek eve huzur dolacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına işaret eder.

Rüyada evde uyurken deprem olması rakiplerin teker teker alt edileceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına işaret etmektedir.

Rüyada uyurken deprem olduğunu görmek yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada uyurken deprem olduğunu hissetmek gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada evde deprem olduğunu görmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, şansın önünün kesileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bir evde deprem olduğunu görmek yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine rivayet eder.

Rüyada eski evde deprem olduğunu görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine delalet eder.

Rüyada evde deprem olduğunu görmek ne anlama gelir elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.