Rüyada evde küçük kertenkele görmek

Rüyada evde küçük kertenkele görmek kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada evde küçük kertenkele gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan ya da elde ettiğiniz gerçeklere ihtiyacınız var, ardından istediğiniz hızda ilerleyebilirsiniz.

Rüyada evde küçük kertenkele görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçük küçük kertenkele görmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada küçük kertenkele görmek düşkün kimselerin yardımına koşacağına, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine işarettir.

Rüyada küçük siyah kertenkele görmek evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük beyaz kertenkele görmek gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine alamet eder.

Rüyada küçük yılan ve kertenkele görmek bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine rivayet eder.

Rüyada evde kertenkele yakalamak geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, alim insanlardan sayılacağına alamet eder.

Rüyada evde kertenkele görmek kazancın katbekat artacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.